Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 33
Този крем помогна много на дъщеря ми, кожата ѝ видимо се подобри и порите ѝ са много по-малко възпалени. Кремът се нанася лесно и попива, има фин аромат. Тя го използва заедно с тоника от снимката и е доволна.
Страхотен, мек, ароматен силикон, който купих за сина ми тийнейджър. Ще видим дали ще помогне, но се разнася лесно и мирише наистина приятно.
Страхотен крем е. Успокояващ, определено ще купя още.
Имам мазна проблемна кожа. Подейства чудесно, не предизвика никакви обриви. Правих си кола маска над устната, кожата обикновено се зачервява много. Намазах я с този крем и зачервяването бързо изчезна (30-40 минути). Като цяло, кремът ми харесва, кожата е хидратирана, цената е ниска. Освен това, първата снимка е моя поръчка, втората е подарък. Много е хубав. Вече пробвах шампоана, пени се невероятно и пяната е гъста, измива се добре.
Приятен и богат хидратиращ крем, без усещане за тежест или дискомфорт върху кожата. През зимата обаче не беше достатъчен за много сухата ми кожа.
Кремът е лек, нежен. Имам чувствителна кожа, за която ми е трудно да намеря подходящ крем, но този е абсолютно страхотен - няма реакции на чувствителна кожа, акнето и зачервяванията по лицето ми бавно изчезват.
Купих втората опаковка. Харесва ми кремът за през нощта.
Този крем е ТОП - кожата ми е веднага по-спокойна след нанасяне, зачервяванията са намалени, хидратацията е страхотна. Текстурата е приятна и когато се абсорбира, дори не усещате тежестта по лицето си. Много съм доволна!
Абсолютно страхотен хидратиращ крем за чувствителна, склонна към акне кожа. Използвам го като нощен крем. Успокоява прекрасно зачервяванията и хидратира. По-тежък е, така че не е точно идеален като дневен крем, кара кожата ми да блести повече.
Тя поръча комплект по-рано и този крем беше включен. Когато свърши, го потърси онлайн и беше изненадана от цената. Не мислеше, че толкова евтин крем може да работи толкова добре. Имам чувствителна кожа и е идеален за мен. Препоръчвам го.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.