Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 5
Бях изненадана от по-течната консистенция. Кремът не е нито гъст, нито твърд, но хидратира добре. Миризмата е наистина неприятна. Мирише ми на пластмаса. Все още можеш да усетиш тази неприятна миризма на лицето си поне половин час след нанасянето му... 😬
Кремът е добър, но миризмата е ужасна.
Приятен крем, въпреки че се надявах на по-водниста консистенция. Богат на подхранващи съставки. Предпочитам козметика на водна основа, но този продукт си заслужава да се пробва. Действа добре под грим, въпреки че препоръчвам нанасянето на по-тънък слой крем от обикновено.
Доволна съм от крема. Изтрива се по-бързо, но усещам защитен слой върху кожата си.
Купих крема, след като пробвах околоочен крем на тази марка, от който останах възхитена. Кремът е с приятна текстура, напомняща на лосион за тяло, лек е, разнася се лесно и има приятен аромат. За съжаление не пасна на чувствителната ми кожа и се наложи да го изключа от рутината си след седмица, което е доста жалко. Мисля, че е добър избор за суха кожа и би бил страхотен като крем за ръце, тъй като действа, за да се отърве от люспите (след една седмица употреба успя да премахне сухото петно по ръцете ми, което беше невероятно и подхрани и омекоти кожата прекрасно).
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.