Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 5
Имам мазна кожа и за съжаление след две употреби тоникът изсуши кожата ми и започна да се лющи, така че не искам да го използвам повече и затова не мога да оценя никакви ефекти. Разочарована съм от високата цена.
Бутилката е лека и удобна, а текстурата на тоника е водниста, но не съвсем като вода - по-скоро като лек гел тоник. Нанася се бързо и попива без лепкаво усещане. Кожата ми е склонна да лъщи в Т-зоната, порите ми понякога са видими, а кожата ми е склонна да бъде мазна и понякога раздразнена. След употреба на този тоник, лъщенето ми е намалено, оставяйки кожата ми да изглежда матова, без да я изсушава. Няма забележимо стягане след измиване - всъщност, усещам освежено усещане.
Започнах да използвам 3 продукта от тази серия наведнъж, бях много доволна, защото имам мазна кожа, комедоните и обривите не са рядкост, този тоник е просто невероятен, не е лепкав, попива бързо, матира кожата и я лекува, задължително определено ще поръчам още
Перфектен тоник за смесена и мазна кожа. Не е подходящ за друг тип кожа, има матиращ ефект. Приятна миризма! Не намерих недостатъци в него.
След 3 месеца употреба мога да дам точна оценка. Консистенцията е като течна вода, миризмата не е силна, хареса ми. Хареса ми тонера за вечерната ми рутина, преди да използвам каквито и да било киселини, тъй като попива бързо, също така вярно ли е, че премахва мазния блясък? Не знам, защото аз нямам този проблем, въпреки че съм със смесена кожа. Не видях голям ефект, така че няма да го купя отново, въпреки че искам да опитам крема и емулсията от тази серия, може би ще има повече ефект. Препоръчвам този продукт за тези с мазна кожа, защото наистина матира кожата, но не и за суха кожа.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.