Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 256
Кремът буквално изглажда кожата ми! Използвам го предимно през нощта и сутрин се събуждам с гладка кожа. Имам мазна проблемна кожа и мисля, че действа чудесно, дори когато кожата ми се влоши и се появят обриви.
Много харесвам гел кремове, страхотни са за хидратация. Препоръчвам ги!
Много хидратиращ крем, попива много лесно. Може да се използва и на 2 слоя, ако кожата е много дехидратирана. Текстурата ще ви заблуди, не е лепкав, както изглежда. Страхотен продукт. Препоръчвам 😍
Комбинирана кожа, 40+ Ултралек, хидратиращ гел, дори не се усеща върху кожата, попива бързо, но създава леко лепкав слой, което не ми пречи - действа като основа, благодарение на която гримът попива по-добре върху кожата. Препоръчвам го дори и да не носите грим, тъй като озарява кожата и ѝ придава здравословен "блясък". Може да не е достатъчен за суха, изключително дехидратирана кожа - там трябва да нанесете по-плътен крем. Идеален продукт, особено за лятото, когато имате нужда от нещо леко и свежо.
Вече не знам кой буркан крем ще купуваме, съпругът ми го обожава, а и аз го намирам за супер хидратиращ.
Има лека текстура и попива бързо. В началото се опасявах, че няма да е достатъчен за сухата ми кожа, но бях приятно разочарована. Това е перфектният избор за крем за начинаещи.
Беше много добър за моята кожа, склонна към акне. Въпреки че не е дълбоко хидратиращ, направи кожата ми мека и не запуши порите ми. Определено ще го купя отново.
Купих си този крем отново. Харесва ми формулата му, безопасна за акне, не съдържа никакви съставки, които запушват порите. Мисля, че е чудесен като дневен крем. Въпреки това, повече ми хареса в бутилката, отколкото в тубичката (чашка).
Чудесно успокоява, лекува кожата и я хидратира. Мога само да го препоръчам на всички за всички типове кожа, защото е некомедогенен. Никога не бих сменила любимия си крем.🐌
Кремът е страхотен, хидратира и попива добре в кожата.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.