Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 72
Този крем е най-добрият за моята кожа. Изравни тена ми, а кожата ми се усещаше стегната и подхранена (имам изключително чувствителна, суха и склонна към обриви кожа). Много съм доволна от покупката си.
Този крем хидратира добре, но за мен е по-подходящ за вечер, сутрин имам красива и хидратирана кожа. За ежедневна употреба предпочитам Zero, попиваше по-добре през деня от този, когато не носех грим, бях ужасно мазна, но това е индивидуално. Ароматът е доста силен, така че може да не е подходящ за всеки, но на мен не ми пречи.
Имам нормална кожа, която понякога се обривя. Този крем не е гъст, но хидратира добре. Използвам го след активни продукти. Засега това е най-добрият вариант за мен.
Първоначално си купих този крем, миризмата не беше страхотна, но текстурата е страхотна.
Получих този крем като подарък с поръчката си и бях много приятно изненадана. Хидратира добре, попива бързо и е идеален за сутрешната ми рутина за грижа за кожата. 🌺 Ароматът е доста силен, така че може да не е по вкуса на всеки, но не ме притеснява, защото бързо изчезва.
Много съм доволна от този крем. Използвам го от няколко седмици и виждам, че кожата ми изглежда по-свежа и по-гладка. Има лека, приятна консистенция, не е тежък и попива бързо. Харесва ми ароматът, въпреки че майка ми не е във възторг от него. Въпреки това, тя смята, че самият крем е наистина добър. Както винаги, обичам този магазин; получаването на пакетите е чисто удоволствие за мен 🥰
Ksisters го опаковаха много добре, прибрах го благополучно. Това е и най-добрият крем, който някога съм използвала! Имам комбинирана кожа със сухи зони и този крем е перфектен като нощен крем. Абсорбира се добре, не е мазен, оставя кожата мека и хидратирана през нощта. Действа като овлажнител, като поддържа влагата, така че когато се събудя, не усещам сухота по лицето си. Започнах да го използвам редовно преди 2 месеца. Лицето ми се чувства по-плътно, по-меко, по-сияйно и изглежда по-малко уморено. Наскоро купих още 2 бутилки от Ksisters и това е втората ми бутилка, ще продължа да купувам. Помогна добре с възпалението и зачервяването на пъпките. Подходящ е през зимата, тъй като е с гъста хидратираща консистенция. Има билков медицински аромат в началото на нанасянето, но бързо се разсейва, което е плюс за мен. Това е втората ми бутилка, така че препоръчвам този крем.
Всичко е толкова прекрасно, продуктите са оригинални и висококачествени, а системата за подаръци и комплектът мостри като подарък ме карат да искам да купувам още от вас. Невероятна опаковка. Ксистри, благодаря ви, че сте такива <3
Има по-гъста консистенция, но въпреки това бързо попива и не оставя неприятен мазен филм. Миризмата е билкова, леко напомняща на аптечни или лечебни препарати. В началото може да изглежда по-изразена, но след време избледнява и бързо свиквате. Кремът хидратира много добре и оставя кожата приятно мека. Според мен е отличен избор за зряла кожа - не стяга кожата, а напротив, осигурява ѝ комфорт и достатъчно подхранване. Доволна съм и определено го препоръчвам.
Имам мазна кожа и за съжаление не мога да препоръчам този крем. Запуши ми кожата буквално след едно използване! Може би ще е подходящ за зимата. Кремът е доста богат, но е прекалено голям за мен.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.