Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Любим :) Наистина усещам как кожата ми се стяга и бръчките са по-малко видими. Без аромат е и не ми е причинил никакви алергични реакции – което е чудо ;)) Богата консистенция, леко блестяща кожа, некомедогенен, ефикасен и се разнася гладко.
Използвам този крем вече повече от година, но тубичката не е свършила и оттогава не съм го слагала на лицето си. Имам комбинирана кожа и след първата употреба стана ясно, че не попива дори след няколко часа и има дразнещ/запушващ порите ефект. Въпреки това, дадох му шанс и го използвах няколко пъти, но резултатът беше зачервен тен и акне. Причината да не е 1 звезда е, че съставките и текстурата също не са чак толкова лоши, вероятно по някаква причина беше ужасен за кожата ми.
Открих този продукт съвсем случайно, преди около година като тестер. Ефектът след нанасяне на крема ми хареса толкова много, че вече използвах три бутилки! Горещо го препоръчвам, ако харесвате „мокър“/хидратиран вид! След това кожата ми е гладка и леко мазна – труден за постигане ефект, тъй като имам суха кожа, склонна към лющене. Голям плюс е, че не е нужно много, за да се нанесе върху цялото лице – само една капка е достатъчна! ♥
Обичам го💛 страхотен крем за моята суха, зачервена кожа. Успокоява и подхранва. ПРЕПОРЪЧВАМ💛
Фантастичен крем без аромат, идеален за зряла, чувствителна и суха кожа. Страхотен състав. препоръчвам
Получих го за проба и го чакам да е наличен. За мен съживи идеално сухата ми кожа.
+ интензивно подхранва + Не дразни + Кожата е единна и мека след него - по-трудно се усвоява
кремът хидратира добре, но е малко плътен, след като го нанесете върху лицето си, усещате, че оставя лек слой, добре, ако не излизате от вкъщи
Получих крема за проба за покупка. Веднага след първото използване почувствах хидратирана кожа. Кремът не е мазен, така че е подходящ и за мазна кожа (разбира се и смесена и суха). Няма силна миризма, което е предимство за чувствителна кожа. Това беше само проба, така че не мога да преценя резултатите след продължителна употреба, но определено го препоръчвам.
Получих крема за проба за закупуване и трябва да кажа, че беше приятна изненада... Има приятна сладникава миризма и малко по-плътна консистенция, която бързо попива в кожата и кожата се озарява прекрасно.. Препоръчвам го 😊
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.