Козметика Много много съм доволна изключително меко и кадифено оставя лицето прави много пяна дори и с няколко капчици Миризмата е повече от прекрасно миризмата на прасковите 🍑🍑се усеща доста силно Прочети повече
Да от менГел мист от 99% алое.
Изхабих си цялата бутилка.
Тъй като овлажнява много и придава филм блясък на лицето , го ползвах само вечер, след работа. Много съм доволна, успокоява кожата , раздраПрочети повече
Крем, който ще издържи дълго времеБях много приятно изненадана от този крем. Взех го, защото кожата ми беше стресирана, със зачервявания, чувствителност и наистина успокоява.
Текстурата е лека, но в същото време се усеща, чеПрочети повече
Козметика Много много съм доволна изключително меко и кадифено оставя лицето прави много пяна дори и с няколко капчици Миризмата е повече от прекрасно миризмата на прасковите 🍑🍑се усеща доста силно Прочети повече