ПрепоръчвамМного интересен продукт, не очаквах, че наистина се усешат толкова много игличките.Лицето ми стана много по-изчистено и гладко след използването.
Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
ПрепоръчвамМного интересен продукт, не очаквах, че наистина се усешат толкова много игличките.Лицето ми стана много по-изчистено и гладко след използването.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса