Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Уникален продуктЧестно казано, дълго време изобщо не знаех, че тонерът е толкова важна стъпка в грижата за кожата и често го пропусках. Реших да пробвам този и останах много приятно изненадана. Кожата ми сеПрочети повече
Премахване на гримОлиото се грижи за нежно почистване и отстраняване на какъвто и да е грим по лицето за да е готово то за следващата стъпка от вечерната рутина
Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.