Доволна съмМного съм доволна от този крем, доста добре хидратира кожата, опаковката е голяма и реално няма нужда от голямо количество при нанасяне понеже консистенцията е гелообразна и доста лесно се нПрочети повече
Доволна съмМного съм доволна от този крем, доста добре хидратира кожата, опаковката е голяма и реално няма нужда от голямо количество при нанасяне понеже консистенцията е гелообразна и доста лесно се нПрочети повече