Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове


Отзиви – 3
Та това е голямо разочарование, кремът не ми харесва, въпреки че съставът е минималистичен, без силикони и не усещам никакъв парфюм, но мисля, че комбинацията от транексамова киселина и ниацинамид е твърде агресивна, след нанасяне кремът леко паре по лицето и след това по-трудно се абсорбира, въпреки че не избелва, силен е за чувствителна кожа, като цяло ме дразни и кожата ми не изглежда приятно.
Много приятен крем със SPF, разнася се прекрасно, попива добре, не се рони под грим. Препоръчвам го.
Кремът има приятен, деликатен аромат. Това, което най-много ми харесва в него, е, че е много лек върху кожата и попива добре.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.