Прекрасен продуктКремът за очи е абсолютно фантастичен - дълбоко хидратиращ, успокояващ и с прекрасна текстура и аромат. Съчетах го с керамидния серум и двата продукта са невероятни. Определено си заслужаватПрочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Прекрасен продуктКремът за очи е абсолютно фантастичен - дълбоко хидратиращ, успокояващ и с прекрасна текстура и аромат. Съчетах го с керамидния серум и двата продукта са невероятни. Определено си заслужаватПрочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса