Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове








Отзиви – 3
Приятен гел за кожата, кожата реагира добре на него, има типичния аромат на масло от чаено дърво, но след отмиване не се усеща.
Това е много добър продукт. Използвах го известно време, преди да напиша това ревю и съм наистина доволна. След употреба кожата ми се усеща много чиста. Препоръчвам го!
Купих го основно заради добрата цена, но останах приятно изненадана от продукта. Чувствителен е към кожата, не изсушава и почиства добре кожата. Използвам почистващата пяна почти всеки ден от половин година и съм изхабила само половината от опаковката. Определено препоръчвам!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.