Заслужава си Взех най малката опаковка, за да изпробвам маската, може би не е за моята кожа, въпреки това се разнася и попива добре, лесно отмиване, но без уау ефект ! Ще дам втори шанс на марката!
Добра пянаДобра измиване пяна за лице.
Използвам я вечер след почистване с олио.
Мирисът й е специфичен, на сапун и още нещо остро, което не мога да определя.
Не е за по-чувствителните на миризми, Прочети повече
Заслужава си Взех най малката опаковка, за да изпробвам маската, може би не е за моята кожа, въпреки това се разнася и попива добре, лесно отмиване, но без уау ефект ! Ще дам втори шанс на марката!
Добра пянаДобра измиване пяна за лице.
Използвам я вечер след почистване с олио.
Мирисът й е специфичен, на сапун и още нещо остро, което не мога да определя.
Не е за по-чувствителните на миризми, Прочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса