Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Добра хидратацияТоникът си върши добре работата. Хидратира прекрасно и има по-плътна текстура от много други тонери, но въпреки това се усеща много лек върху лицето.
Много добър!Ползвам го вече няколко месеца, много внимателно почиства кожата. Не изсушава. Не причинява раздразнения или пъпки. Единственото като минус при мен е, че трябва малко повече количество за даПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса