Козметика Много много съм доволна изключително меко и кадифено оставя лицето прави много пяна дори и с няколко капчици Миризмата е повече от прекрасно миризмата на прасковите 🍑🍑се усеща доста силно Прочети повече
Да от менГел мист от 99% алое.
Изхабих си цялата бутилка.
Тъй като овлажнява много и придава филм блясък на лицето , го ползвах само вечер, след работа. Много съм доволна, успокоява кожата , раздраПрочети повече
Козметика Много много съм доволна изключително меко и кадифено оставя лицето прави много пяна дори и с няколко капчици Миризмата е повече от прекрасно миризмата на прасковите 🍑🍑се усеща доста силно Прочети повече
Да от менГел мист от 99% алое.
Изхабих си цялата бутилка.
Тъй като овлажнява много и придава филм блясък на лицето , го ползвах само вечер, след работа. Много съм доволна, успокоява кожата , раздраПрочети повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса