Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Много ми стана любопитно за продуктите Dr Ceuracle kombucha Essence-toner и гел-крем. През годините пробвах много продукти за грижа за лицето. През последните месеци поръчах и от няколко марки от тук. Много малко от тях изразходвам напълно. Малко бих поръчала отново. Обикновено пропускам продуктите. Това са изключенията. Имат благоприятен ефект върху дехидратираната кожа. Забелязах това и с бустера Torriden Dive. Млада, свежа кожа, по-здрав, по-сияен тен. Есенцията е двуфазен продукт, един вид хибриден продукт, сякаш е тоник и крем в едно. Няма аромат, поне аз не усещам нищо. Гел-кремът също е уникален. Има приятен, джинджифилов аромат. Той също е един вид хибрид, защото не е специфично гел-подобен. Изглежда така, но когато го нанеса на лицето си, кожата ми се усеща като крем. Чувствам, че е подхранващ и възстановяващ. Въпреки това е супер лек и резултатът е здрава, сияйна, свежа, хидратирана кожа.
И двата продукта са много добри. Тоникът е с млечна текстура и хидратира кожата много добре, а кремът е прекрасен. Аз съм фен на комбучата, така че бях много щастлива, когато открих този комплект. Благодаря! Препоръчвам ги, но не през лятото, освен ако нямате дехидратирана кожа.
За първи път си поръчах комбуча и след няколко дни ползване със сигурност мога да кажа, че много ми харесва, а в комбинация със сметана е просто невероятна.
Подарявах вече два пъти този комплект и сестра ми и приятелят ми не могат да го похвалят достатъчно. И е красиво опаковано 🫶🏽🌸🫶🏽
Много ми хареса, особено есенцията ❤️ Толкова е хидратираща, лицето блести, изглежда здраво. Вече опитах няколко други есенции, но мисля да се върна към тази!
След като прочетох положителни отзиви за тези продукти, реших да пробвам този комплект и съм възхитена👍 Опаковката е стъклена, което много ценя. Лека есенция и гел крем идеален за пролетта. Препоръчвам👍
Най-добрият комплект за пролет/лято. Благодарение на леката си консистенция се абсорбират много бързо. Не оставят мазна ивица.
И кремът, и есенцията са опаковани в стъкло, а не в пластмаса, което много ценя. Имам акнеична и мазна кожа, не запушва порите ми и също усещам, че кожата ми е по-малко мазна, след като го използвам. Кремът попива в кожата почти веднага и не лепне след нанасяне. Изобщо не се размазва след нанасяне на spf и/или грим. Купих тази по-малка опаковка за тест, но определено ще купя продуктите в пълен размер, защото се влюбих в тях😍😍
Това е страхотен комплект. Хидратира добре кожата, озарява я прекрасно и е добра основа за грим. Харесва ми, че хидратацията може да се регулира с броя на нанасянията според състоянието и типа на кожата. Не предизвиква обриви по лицето, не лепне и бързо попива. Определено ще купя продукта в пълен размер.
възхитена съм! Поръчах по-малки опаковки за тест и знам, че ще го поръчам отново! Хидратира много добре, попива бързо и кожата сияе отвътре. Имам комбинирана кожа (мазна), опасявах се, че ще се омазни бързо, но го препоръчвам от сърце!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.