Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 5
Не знам дали е кожата ми или кремът. Предполагам, че е второто, защото досега малко са попивали толкова бързо и въпреки това са се усещали сякаш вече са били нанесени. Не оставя мазен слой; има лека желеобразна консистенция и се нанася добре под грим (фон дьо тенът ми не се усеща тежък, когато го нанеса след този крем). Използвам го с пяната, масления гел и тоника от същата линия и лицето ми спря да лъщи и е меко на допир.
Кожата ми се чувства добре, петната ми се подобриха и пъпките са по-редки. Освен това осигурява приятна хидратация, без да омазнява.
Използвам този крем от една година. Имам смесена кожа и този продукт много ми отива. Има приятен аромат и лека консистенция. Моят любим продукт.
Използвам три продукта от тази серия наведнъж и е просто шок, мазният блясък, комедони, черни петна изчезнаха и не помня кога за последен път съм имала обриви, кожата е невероятно мека, има приятен миризма и лека текстура, сега ми е любима
Използвам този крем вечер, когато не използвам ретинол. Използвам го от една седмица и засега мога да кажа, че себумната секреция се регулира, имам мазна и склонна към акне кожа. Ще продължа да го използвам, за да видя дали наистина се справя както е описано.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.