Страхотен е Страхотно премахва замърсяванията, грима и слънцезащитния крем. Идеална е за моята комбинирана кожа. Доволна съм. Единствено имайте в предвид има лека особена миризма но ненатрапчива. Купих Прочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Страхотен е Страхотно премахва замърсяванията, грима и слънцезащитния крем. Идеална е за моята комбинирана кожа. Доволна съм. Единствено имайте в предвид има лека особена миризма но ненатрапчива. Купих Прочети повече
Добър еДобър измивен гел за лице, но не е нищо кой знае какво.
Без мирис, за чувствителна кожа. Въпреки всичко, на мен не ми понася перфектно. Аз съм с много суха, атопична кожа. Очаквах повече
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.
Абонирайки се, аз се съгласявам с правилата и условията Условия на Бизнеса