наистина ми харесаИзползвам го вечер и на сутринта вече виждам ефекта. Харесва ми и ароматът му. Много по-богат е, но не е мазен. Кожата след него е веднага по-плътна, еластична, сякаш е пълна.
Харесва ми какПрочети повече
Отличен кремМного нежен ретиноид, подходящ за зоната около очите. Слагам го всяка вечер и не съм усетила раздразнения. Виждам леко изсветляване на тъмните кръгове.
Перфектен крем Много ми харесва крем celimax noni, влюбена съм в него, много добре овлажнява кожата, за зимата перфектно. Исползвам със серум axis-y, тонер Tonymoly, всичко заедно изравни тена на кожата миПрочети повече