Гарний кремГарний крем. Але він не такий вже й чудовий. Його текстура щось середнє між гелем і кремом. Без запаху. Добре поєднується з іншими продуктами. Я ставлю йому середню оцінку.
Гарний кремГарний крем. Але він не такий вже й чудовий. Його текстура щось середнє між гелем і кремом. Без запаху. Добре поєднується з іншими продуктами. Я ставлю йому середню оцінку.