Воно того варте.Я взяла найменшу упаковку, щоб спробувати маску, можливо, вона не для моєї шкіри, але вона добре розподіляється та вбирається, легко змивається, але вау-ефекту немає! Дам бренду другий шанс!
Воно того варте.Я взяла найменшу упаковку, щоб спробувати маску, можливо, вона не для моєї шкіри, але вона добре розподіляється та вбирається, легко змивається, але вау-ефекту немає! Дам бренду другий шанс!