Скраб для обличчяДуже хороший скраб для обличчя, який дуже добре очистив моє обличчя. Чудовий аромат. Продукту в цій маленькій упаковці зовсім небагато, тому, думаю, мені його вистачить на 3 прання. Я задовоЧитати далі
Сподобався!Дуже сподобалось в використані,але треба ретельно змивати і все буде добре,з доставкою проблем не було,тому залишилась задоволена.В комплекті йде ще ложка,щоб набирати сам бальзам
Улюблений продукт! 🤩Моя улюблена маска! Я її обожнюю! Заспокоює, очищає, вирівнює колір обличчя! Чудово пахне. Загалом, це дуже, дуже хороший продукт. Один з тих, які я раджу КУПИТИ!!
Скраб для обличчяДуже хороший скраб для обличчя, який дуже добре очистив моє обличчя. Чудовий аромат. Продукту в цій маленькій упаковці зовсім небагато, тому, думаю, мені його вистачить на 3 прання. Я задовоЧитати далі
Сподобався!Дуже сподобалось в використані,але треба ретельно змивати і все буде добре,з доставкою проблем не було,тому залишилась задоволена.В комплекті йде ще ложка,щоб набирати сам бальзам
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу