Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Гарний продуктЯ користуюся цим продуктом вже 3 роки. Використовую 1 упаковку приблизно 6 місяців.
Я наношу його ввечері на Т-зону масажними рухами, і це точно допомагає позбутися небажаних прищів та підтрЧитати далі
Скраб для обличчяДуже хороший скраб для обличчя, який дуже добре очистив моє обличчя. Чудовий аромат. Продукту в цій маленькій упаковці зовсім небагато, тому, думаю, мені його вистачить на 3 прання. Я задовоЧитати далі
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі