Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
ідеальний зволожувальний крем для чутливої шкіриМоя шкіра досить чутлива, буквально, і коли я використовую креми Purito, і вони мені досить добре підходять, я б сказала, що порівняно з бамбуковим кремом Purito, цей легший і більше підходиЧитати далі
Гарний продуктЯ користуюся цим продуктом вже 3 роки. Використовую 1 упаковку приблизно 6 місяців.
Я наношу його ввечері на Т-зону масажними рухами, і це точно допомагає позбутися небажаних прищів та підтрЧитати далі
Рідина BHA Blackhead PowerЕсенція COSRX дуже допомагає від чорних цяток. Добре наносити її за допомогою диска раз на тиждень. Вона глибоко очищає пори, а інгредієнти дуже ніжні для шкіри.
КосметикаЯ використовую крем вперше. Мої враження такі, що він дуже добре зволожує та пом'якшує обличчя. Він без запаху. Вони завжди надсилають мені дуже хороші тестери. Дякую, сестри 🌹🎁🌞🩷🌸🩷🌸�Читати далі
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Скраб для обличчяДуже хороший скраб для обличчя, який дуже добре очистив моє обличчя. Чудовий аромат. Продукту в цій маленькій упаковці зовсім небагато, тому, думаю, мені його вистачить на 3 прання. Я задовоЧитати далі
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Дуже добре!Крем дуже добре зволожує, він чудово лежить під макіяжем! Я користуюся ним вже кілька місяців. У мене чутлива та схильна до акне шкіра, і в мене не виникає жодних подразнень чи прищів, коли Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу