Чудовий продуктКрем для повік абсолютно фантастичний — глибоко зволожуючий, заспокійливий, із чудовою текстурою та ароматом. Я поєднав його з керамідною сироваткою, і обидва продукти неймовірні. Вони точноЧитати далі
Це добре.Гарний гель для вмивання обличчя, але нічого особливого. Без ароматизаторів, для чутливої шкіри. Однак, я не переношу його ідеально. У мене дуже суха, атопічне волосся. Я очікувала більшого.
Легкий та непомітний – мені це подобається!Я спробувала тестер сонцезахисного крему і він мені дуже сподобався – я не могла не замовити його. Він легко та непомітно лягає на шкіру — я навіть не відчуваю його на обличчі.
Чудовий продуктКрем для повік абсолютно фантастичний — глибоко зволожуючий, заспокійливий, із чудовою текстурою та ароматом. Я поєднав його з керамідною сироваткою, і обидва продукти неймовірні. Вони точноЧитати далі
Це добре.Гарний гель для вмивання обличчя, але нічого особливого. Без ароматизаторів, для чутливої шкіри. Однак, я не переношу його ідеально. У мене дуже суха, атопічне волосся. Я очікувала більшого.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу