Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Дуже добре!Я користуюся ним вже кілька місяців, він дуже ніжно очищає шкіру. Не сушить її. Не викликає подразнень чи прищів. Єдиний недолік для мене — потрібно трохи більше, щоб добре намилити, але в бЧитати далі
Люблю це!Користуюся цим вже деякий час і відчуваю, що мій шкірний бар'єр відновлюється, а шрами та сліди швидко гояться. Крім того, він добре зволожує шкіру та надає їй сяючого вигляду. Обожнюю його!
Мені подобається.Гарний продукт. Вам не доведеться довго чекати, поки воно висохне. Після нанесення не відчувається сухості чи стягнутості. Добре очищає пори.
Дуже добре!Я користуюся ним вже кілька місяців, він дуже ніжно очищає шкіру. Не сушить її. Не викликає подразнень чи прищів. Єдиний недолік для мене — потрібно трохи більше, щоб добре намилити, але в бЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу