Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Воно того варте.Я взяла найменшу упаковку, щоб спробувати маску, можливо, вона не для моєї шкіри, але вона добре розподіляється та вбирається, легко змивається, але вау-ефекту немає! Дам бренду другий шанс!
Гарна пінаГарний пінистий очищувач для обличчя. Я використовую його ввечері після очищення олією. Запах специфічний, мила та чогось ще різкого, що я не можу визначити. Він не для тих, хто чутливіший дЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу