Гарний продуктЯ користуюся цим продуктом вже 3 роки. Використовую 1 упаковку приблизно 6 місяців.
Я наношу його ввечері на Т-зону масажними рухами, і це точно допомагає позбутися небажаних прищів та підтрЧитати далі
Хороше зволоження Тонер добре справляється зі своїм завданням. Чудово зволожує, у нього більш кравець текстура. ніж у багатьох тонерів, але при цьому він відчувається дуже легким на обличчі
Гарний продуктЯ користуюся цим продуктом вже 3 роки. Використовую 1 упаковку приблизно 6 місяців.
Я наношу його ввечері на Т-зону масажними рухами, і це точно допомагає позбутися небажаних прищів та підтрЧитати далі
Хороше зволоження Тонер добре справляється зі своїм завданням. Чудово зволожує, у нього більш кравець текстура. ніж у багатьох тонерів, але при цьому він відчувається дуже легким на обличчі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу