ТОПОВИЙ ТОНЕР!Тонік чудовий. Він не дуже водянистий і не дуже густий. Після нанесення не робить шкіру надто жирною. Рекомендую його використовувати обома руками.
ДивноМені дуже подобається навіть з першого застосування, він залишає шкіру такою гладкою, зволоженою, але не жирною і не сухою, справді чудово. Зелений колір мені не так сподобався, як цей.
ТОПОВИЙ ТОНЕР!Тонік чудовий. Він не дуже водянистий і не дуже густий. Після нанесення не робить шкіру надто жирною. Рекомендую його використовувати обома руками.