Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.