Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Працюють!Мені сподобалися ці пластирі. Вони дуже тоненькі та майже непомітні на шкірі. Трохи маскують почервоніння, оскільки матові. Дуже добре підсушують прищики, витягають бруд. Я можу порадити цейЧитати далі
Рекомендую обома руками!Я давно шукала засіб, який заспокоїть моє тіло від акне...
Нещодавно я купила другу упаковку, використовую її для обличчя та тіла і дуже задоволена. Навіть не думайте, якщо у вас стійкі акнеЧитати далі
Я використовую третю упаковку.Мені подобається, що він не залишає білих слідів. Добре поглинається. Зволожує. Дуже добре захищає. Його навіть тестували високо в горах.
Я вже використовую свою третю упаковку.Мені подобається, що він легкий, добре вбирається і не створює відчуття тяжкості на шкірі, яке відчувається від інших кремів.
Робить шкіру м’якою.
Чудово! Після використання гелю для душу бренду я вирішила спробувати і гель для обличчя, і можу сказати, що я знову вражена. Моя шкіра чиста і гладка. Зауважте, що він досить підсушує, але в поєднаЧитати далі
Працюють!Мені сподобалися ці пластирі. Вони дуже тоненькі та майже непомітні на шкірі. Трохи маскують почервоніння, оскільки матові. Дуже добре підсушують прищики, витягають бруд. Я можу порадити цейЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу