Козметика Препоръчвам го!Крема е много е гъст обаче мигновено попива опаковката е толкова цветна и сладуркса може да се побере всяка чанта миризмата на 100% мирише на череши 🤌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
Козметика Препоръчвам го!Крема е много е гъст обаче мигновено попива опаковката е толкова цветна и сладуркса може да се побере всяка чанта миризмата на 100% мирише на череши 🤌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒