Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 37
Продуктът има чудесен аромат. Нанася се много добре на устните и има удобен апликатор. Но каквото и да правех продуктът се разливаше постоянно отвън при затваряне. Затова се принудих в някакъв момент да го изхвърля.
Продуктът беше подарък с покупката, но определено ще го купя отново, перфектен гланц + сладка опаковка 😍
Деликатен цвят и приятен аромат. Но не издържа дълго на устните.
Много приятен нюанс, нелепкав, осигурява фин блясък на цвета, но не е особено дълготраен. Много красива опаковка.
Получих този тинт като подарък с покупката си, но е може би най-добрият, който съм имала, и определено ще го поръчам отново от други отдели. Не е лепкав, мирише приятно, има практичен апликатор и се разнася много добре по устните.
Благодаря Ви за прекрасния подарък, ksisters! Обожавам го! Цветът му изглеждаше леко тъмен, но като го сложих ... Много ми отива! Мирише страхотно! Мерсииии
Получих продукта като подарък с покупката си и това е най-доброто червило/тинт, което някога съм имала. Имам нюанс №05 Pepper Jelling, много е тъмен, когато се нанесе, но се слива в много хубав цвят, дълготраен е и не е лепкав. Определено препоръчвам продукта и ще го купя отново.
Страхотен продукт! Цветът е толкова красив, а апликаторът е много удобен. Силиконовият връх позволява разнасяне по устните, което ми позволява да създам градиентен ефект, който обичам да правя. Пренасянето е ниско, през целия ден боята се задържа добре върху устните, стига да не ядете или пиете твърде много. Искам да пробвам и другите цветове 😊
Красив гланц, който може да се нанесе на тънък слой или на по-дебел за по-наситен нюанс. Използвам го всеки ден и го препоръчвам🥰 за деликатен вид
Не трае дълго, но е яко
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.