Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 7
Интересна маска с микроигли. След употреба кожата е с равномерен тен и хидратирана.
Първият ми опит с този тип маска - пробвах само 50 у дома, но вече имам 300 в количката си. Кожата ми беше по-добра на следващия ден (сложих маската преди лягане), но трябва да изчакате още два дни за пълния ефект.
Това беше първият път, когато използвах маската, но след първия път кожата ми изглеждаше толкова красива! Вече поръчвам следващата маска!
Взех само 50, пробвах я за първи път. В началото се притеснявах как ще реагира чувствителната ми кожа, но за моя изненада, нямаше неприятна реакция. В първата стъпка има достатъчно серум, ако имате с кого да споделите, ще е достатъчен за две 😉 . Честно казано, усещането е странно, като фини порязвания, но нищо страшно, ако се нанася с нежни и еднопосочни движения. Лист-маската във втората фаза се абсорбира максимално и дори след 20-25 минути на лицето, тя е все още влажна. Потупах останалото в кожата и го нанесох върху деколтето. И както споменават други потребители, в маската също беше останал достатъчно серум, така че го използвах на лактите, а останалото на краката, нито капка не остана 😁 . Определено ще пробвам маската отново, но използвам и Medicube age r booster и тогава не мога да ги комбинирам. Но ще я купя отново заради крайния ефект.
Отличен вариант да се запознаете с микроигли (микроскопични силициеви спикули) и да видите дали са подходящи за вашата кожа. Може да усетите леко изтръпване, но няма дискомфорт. Серум + маска = перфектната комбинация. Подходящ за чувствителна, суха кожа.
След използване на маската, зачервяването на лицето е намаляло, тенът на кожата изглежда по-равномерен. Кожата е приятно подхранена.
Тъй като нямам опит с микронидлинг, започнах с тази маска - най-слабата версия. Резултатът беше приятен, защипването на микроиглите беше много нежно. Продължавам с по-силната версия. Имам нормална кожа, понякога чувствителна.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.