Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Отзиви – 1
Тоникът не е лош, осигурява доста добра хидратация, след нанасяне покрива кожата с лек лъскав филм, установих, че няма нужда да нанасям крем вечер и само този тоник е достатъчен, иначе имам чувствителна кожа, тоникът е без аромат, въпреки че кожата леко се зачервява по бузите след нанасяне, но след това тенът се изравнява, с удоволствие бих го купила многократно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.