Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 9
Видях почти навсякъде, че купуват повече в нюанс 29, и аз харесах такъв студен нюанс и реших да го поръчам. Когато го нанесете на устните си, в началото е много светъл, а след това започва леко да потъмнява, но по-късно, например, ако пиете или ядете нещо, се вижда как започва да побелява на устните и аз не го харесвам чак толкова, така че трябва да го наблюдавате и да си освежите устните отново. Нюанс 27 ще е малко по-тъмен, стои добре на устните. На снимката нюанс 29 е комбиниран с молив. Както и да е, много е добре, че има малки миниатюри, които можете да пробвате, да разберете дали е ваш или не, а и е удобно да го носите със себе си в малка чантичка 💗
Това е просто обикновен цветен гланц, който не е траен и се изплъзва от устните много бързо, но да, цветът е красив, въпреки че след нанасяне окислява и става малко по-тъмен.
много хубав нюанс, харесва ми
Колосална текстура, устните изглеждат "сочни"
Купих си устните в нюанс Fig me. Изчаках известно време блясъкът да изчезне и на устните ми остана хубав, красив цвят. За съжаление, ако ям или пия нещо, нюансът не се задържа дълго. Когато направих тест с мостра и го избърсах със салфетка, на китката ми остана много малко цвят. Така че през целия ден се налага да нанасям отново, което предполагам, че не е чак толкова лошо. Този нюанс за устни обаче е с ниска степен на преносимост, което е доста добре. Като цяло очаквах по-добро представяне от такава марка.
Цветът издържа на устните ми цели половин ден, понякога се налага да го нанасям отново (зависи и от обстоятелствата - храна, напитки, сухи устни и т.н.). На устните ми продуктът сякаш продължава да хидратира, дори след като цветът е попил в устните. Може да се носи като цветен гланц или просто да се оцвети с него. Според официалното ръководство, избрах нюанси 27 и 14, за да съответстват на тена на кожата ми. Нюанс 14 изглежда по-скоро в червения спектър - наситен, а нюанс 27 по-пудрен.
След нанасяне има прекрасен цвят, устните са хидратирани, не ги изсушава, не ги прави лепкави, изглежда страхотно.. НО.. за съжаление не издържа дълго :( Имах го на устните си само за може би 10 минути и трябваше да го нанасям отново.. :(
Великолепно! Точно толкова цвят и толкова красиво. Ще продължа да купувам това!
Лек гланц, нелепнещ и без мирис Единственото нещо е, че не издържа толкова дълго, колкото се надявах, но като цяло съм доволна :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.