Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 6
Използвам го от четири месеца и трябва да кажа, че наистина ми харесва. Умерено течен е, така че не лепне по ръцете или лицето, а също така се нанася добре върху кожата. Използвам го за оформящ масаж преди вечеря, защото се плъзга идеално. Достатъчно е малко количество (едно натискане на помпата), така че е икономичен. Прозрачен е на цвят, без силен аромат. Не щипе, когато попадне в очите. Освен това почиства много добре замърсяванията и грима. Трябва да нанесете малко повече масло, когато нанасяте грим. Освен това се емулгира добре след добавяне на вода и се отмива лесно. Имам чувствителна комбинирана кожа, която е склонна към суха, и това масло изобщо не я дразни и не я изсушава. След редовна употреба черните ми точки по челото и носа изчезнаха. Не използвам други продукти, насочени към черни точки, само за хидратация. Така че мисля, че има обещания ефект 😊 разбира се, на всеки може да му пасне нещо различно. На мен наистина ми пасна.
Нямам търпение да довърша този, който имам, за да мога да пробвам този нов почистващ продукт.
Почиства и овлажнява добре кожата. Хареса ми.
Много хубаво масло, деликатно, почиства добре и за щастие не предизвика алергични реакции :)
Най-доброто масло за премахване на грим за мен! Понася се прекрасно с грима и след това кожата е мека 😊. Вече имам трета опаковка и нямам намерение да сменям.
Най-добрата покупка на сляпо. Перфектна лека маслена текстура, отстранява прекрасно всякакви остатъци от грим, ляга приятно след изплакване/избърсване, не оставя мазен филм.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.