Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 33
Най-доброто, което съм пробвал досега. Кожата ми много сърби и имам екзема на много места.
Гелът от алое вера мирише много приятно. Има охлаждащ ефект, който действа добре на раздразнена кожа. Попива малко по-бавно, но оставя кожата мека и не оставя лепкав филм (както се случва с други гелове). Не е причинил проблеми дори на комбинирана чувствителна кожа със склонност към акне.
Гелът е приятен и подходящ за ежедневна употреба върху лицето, деколтето и ръцете. Хидратира и успокоява кожата. Опаковката е с точно правилния размер.
Много приятен многофункционален гел, препоръчвам го
Използвам този успокояващ гел от алое вера в ежедневната си грижа за лицето и е много добър продукт. Въпреки че имам мазна и мастна кожа, гелът от алое попива много бързо и оставя кожата ми матирана за няколко часа, което е наистина страхотно. Оценявам факта, че няма много силна миризма и може да се използва многократно - можете да го нанасяте върху всяка част от тялото и оставя приятно усещане. Горещо препоръчвам този продукт. 💚
Отдавна търся гел от алое вера и най-накрая го намерих 🤍 Използвам го главно след бръснене за успокояване на кожата и при изгаряния. 🤍
Имам друг крем с алое от марката и не можах да го намеря вече, затова скептично се изкуших да купя голяма опаковка. Гелът е подходящ за абсолютно всичко, от лицето до тялото, буквално. Използвам го най-вече като маска за коса, просто като нанеса гела върху мокра коса и го оставя да подейства. Добавям и олио, когато попие. Ако косата ви остане малко лепкава, няма проблем, просто я срешете. Гелът е приятен като крем, попива бързо и ухае красиво.
Купихме този гел за почивка, сложихме го на изгорялата кожа след слънчеви бани. Приятен е, успокоява и хидратира изгорялата кожа (досега тествано на средно изгоряла кожа, нищо екстремно, имахме слънцезащитни кремове). Слагаме го и при ухапвания от насекоми, също успокоява мястото и сърбежът минава. На почивка го използвам и като крем за кожа (също заради изгарянето и заради усещането за лекота на лицето, кремовете не ми отиват в тези жеги, а в същото време алоето е полезно и за проблеми с акнето). Изчезва доста бързо, около една трета за три дни (вижте снимката), но ние го използваме върху цялото тяло (двама възрастни) и го приемаме според нуждите, не пестим от него. Може би може да се сравни с други кремове за след слънце, ние също изразходвахме около 200-250 мл от опаковката по време на едноседмична почивка.
Гелът е приятен, успокоява кожата, основното му приложение го виждам след бръснене и слънчеви бани.
Най-добрият гел от алое, който съм пила. Имах екзема на лицето и не можех да се справя с нея. след използването на този гел той напълно изчезна и имам напълно чиста и мека кожа. Препоръчвам всичките десет 👍 Определено ще поръчам отново
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.