Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Използвам я от кратко време, но за мен е страхотна маска, кожата ми се чувства много приятно след употреба. А бонусът е, че не предизвика зачервяване или парене на чувствителната ми кожа. Горещо препоръчвам да я пробвате :)
Това са страхотни маски за всеки ден. Оставят кожата ви да се чувства хидратирана и ще видите резултати, когато ги използвате няколко пъти седмично. За съжаление, размерът е малко малък, но след като леко ги стиснете на правилните места, пасват добре.
Отлични маски, практична опаковка, използвам ги 3 пъти седмично и ефектът върху кожата ми е видим, кожата ми е красиво тонизирана и свежа.
Поръчвам тези маски за втори път, наистина работят, борят се много добре с обриви и отпускане на кожата. Така че, ретиноиди вечер, а тази маска сутрин, и е чудесно да се прави под серум с витамин C или микроигли. Въпреки че производителят казва, че е за нощна употреба, но... в Чехия времето е такова, след нанасяне на SPF имате чиста кожа, без обриви и лющене.
Маските са приятни и веднага хидратират и изглаждат кожата. Препоръчвам ги.
Обичам ретиноловата маска Some by me и си я купувам редовно.....тази мулти плюс 😊 Взех голямата опаковка за първи път. Практична опаковка с пинсети, много серум, маската е с малко по-груба текстура в сравнение с тези, опаковани по 1 брой, но пасва и прилепва перфектно към лицето ми. Една от по-добрите, които съм използвала. Доволна съм.
Купих това като подарък за майка ми и тя е във възторг от тези маски.
Идеална опаковка, страхотна цена, а самата маска е чудо :)
Страхотно! Обичам всички маски от Some By Mi. Виждам незабавен ефект върху кожата си. А тези кутии са чудесни за домашна употреба.
Обичам тези маски, защото една опаковка е достатъчна за цял месец и не е нужно да купувам маските поотделно. Лично аз тези маски са много добри за кожата ми и нямах никаква реакция от тях, както когато използвах ретинол серум от друга марка. Маските са напоени и в кутията има много есенция, определено ги препоръчвам.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.