Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.









Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 28
Помогна ми с тъмните кръгове под очите, започнах да го нанасям два пъти седмично и постепенно увеличих до всяка вечер. Не е лепкав и попива добре. Притеснявах се от реакцията около очите, но всичко е наред. Определено ще го купя отново следващия път.
Харесва ми, купувам го за втори път.
Забелязах, че кожата под очите ми започна да изтънява и открих много ефективно решение за премахване на тъмните кръгове и фините линии! Използвам този продукт от 3 месеца и виждам голямо подобрение. Кожата под очите сега е по-равномерна и гладка. Използвам го и върху фини линии около устните си и виждам лека разлика! Определено ще продължа да го използвам. Обемът на продукта е доста дълъг ㅋㅋㅋㅋ
Деликатен е, не е воднист, но определено е по-лек, така че попива мигновено. Много ефикасен, определено ще го купя отново.
Получих мостра и след това купих цялата опаковка. Имам чувствителна кожа около очите, но кремът не дразни кожата ми. Консистенцията е приятна, нужно е само малко, разнася се добре и е траен много дълго време. Използвам го 2-3 пъти седмично и след това нанасям хидратиращ крем за очи и съм много доволна.
Поръчвам го за 3 път. Има добро поддържащо действие и прави кожата около очите мека и приятна.
Използвам и други продукти от тази марка, които намирам за отлични. Търсех околоочен контур на базата на ретинол. Използвам го според инструкциите им и го намирам за наистина ефективен.
Може да е чудесно за употреба, но за съжаление мострата ми причини екзема. 😔 Тези с по-чувствителна кожа (моята не е толкова опасно чувствителна, между другото) трябва да го използват с повишено внимание и определено не всеки ден.
Обичам този крем. В началото ми причини известна сухота, защото не бях използвала ретинол от доста време. Използвам го вече около 2 месеца и виждам невероятна разлика около очите. Кожата е стегната, сияйна и гладка. Използвам го и на челото си, но засега не виждам разлика. Ще продължа да го използвам.
Добър крем за очи е, лек и лесно се абсорбира, видях подобрение във фините линии, но очаквах по-добри резултати.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.