Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 24
Косата ми наистина започна да пада много по-малко! Невероятно е!
Много съм доволна от този тоник за коса. Не омазнява косата, хидратира, има толкова приятен ментов аромат и приятно охлажда и успокоява кожата. Голямото му предимство е, че е в спрей, лесен е за нанасяне. Косата ми сега расте много бързо, по-гъста е, имам много нова бебешка коса. Използвам го заедно с шампоана от тази линия. Горещо го препоръчвам, купих го за втори път.
Използвам тоника от кратко време, но вече ми харесва. Не омазнява косата ми, мирише страхотно, приятно охлажда кожата ми след употреба и изобщо не я дразни, създава обем след изсушаване на косата.
Купих го за приятелка, има лека текстура и не омазнява косата. Не очаквах, че след употреба косата ще се сгъсти и не се случи. Въпреки това, значително подобри състоянието на скалпа, няма сухота, няма пърхот, кожата спря да сърби. Пиша това ревю след почти 2 месеца употреба, но промяната дойде доста бързо.
Ползвам го и съм много доволна.
След две седмици употреба, косата ми започна да пада много по-малко! Напръскайте, масажирайте и срешете за най-добър ефект. Невероятна находка😍
Много хубав тоник за коса, има охлаждащ ефект върху кожата - не е затоплящ като популярните лосиони от дрогериите! За мен не е от значение, но за някои може да има значение. Използван редовно, дава страхотни резултати.
Този тоник много ми харесва и определено ще го купя отново! 🫶🏼 Толкова е ефективен! 🫶🏼 Много ми харесва този тоник, определено ще го купя отново! 🫶🏼 Косата ми расте по-бързо и е идеален дори за чувствителния ми скалп.
Купих го за втори път, много ефикасен продукт е.
Тоникът за коса има приятно охлаждащ ефект и оставя косата ми свежа. Не я омазнява.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.