Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
Този шампоан е много приятен и много ми харесва. Косата ми не се омазнява след употреба, остава свежа и пухкава за дълго време, много е приятен върху кожата, охлажда прекрасно, не причинява пърхот. Използвам го заедно с тоника от тази линия, чудесна комбинация за косата ми. Косата ми расте много бързо. Горещо го препоръчвам, купих го за втори път.
Шампоанът не ми хареса. В началото си помислих, че съм сложила твърде много и затова косата ми е толкова къдрава (или има някакъв друг проблем с нанасянето), но когато това се случи 4 пъти подред, знаех, че това не е за моята коса. След изсушаване е допълнително тежка, а дори и лепкава - в защита на продукта - косата ми е разглезена и е наистина трудно да се намери подходящ шампоан за нея (имам мазна коса).
Шампоанът почиства добре, не изсушава кожата, косата е хидратирана и я поддържа свежа в продължение на три дни, изобщо не е мазна. Използвам го заедно с тоника от тази марка. Много харесвам този продукт.
❤️💯❤️🫶
Използвам шампоана за следродилна грижа. Страхувах се от косопад, но изглежда, че не е проблем. След 3 месеца употреба косата ми стана по-силна и по-гъста. Прави чудеса. За съжаление нямам снимка за сравнение, защото бях скептична.
Купих шампоана, за да намаля косопада след раждането. Не намали косопада, но вероятно го спря напълно. Разресвах огромни кичури и след 1,5-2 месеца паднаха само няколко косъма. Не оставят следи по възглавниците или пода, наистина страхотно. Освен това, той прекрасно изравнява ужасно къдравата ми и безжизнена коса.
Страхотен продукт!!! 5 звезди
Обикновено не пиша отзиви, но съм абсолютно във възторг от този продукт. През април имах раздразнение на скалпа и луд косопад. Този шампоан, заедно с тоника за скалп от тази марка, ме спаси. Кожата ми се изчисти, отървах се от косопада и започна да расте нова коса. Шампоанът почиства скалпа ми хубаво и нежно го охлажда, косата ми остава свежа за по-дълго. Разбира се, допълних го с масаж на скалпа и микроиглен ролер. Изпращам ви резултатите си „Сега и преди“. Препоръчвам 💚
Косата ми не спря да пада, но има приятно охлаждащо усещане и почиства добре косата, оставя усещане за свежест и като цяло косата ми беше пухкава след измиване.
Ще направи косата ми свежа. Все още не знам дали ще намали загубата на коса в дългосрочен план, но самата консистенция го прави си струва да се използва. + Трябва да подчертая опаковката. :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.