Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 9
Този балсам е наистина фантастичен. Оставя кожата гладка и хидратирана. Няма никакъв аромат, така че ако не харесвате аромати, този балсам е за вас.
Хидратира много добре, попива бързо, не дразни и оставя кожата мека! Чудесно е, че е без аромат — винаги е по-малко тежък и агресивен към кожата ви и тя определено ще ви благодари за това!
Разнася се лесно и попива добре, а формулата му е приятна и лека – кожата е приятно мека и нелепнеща след нанасяне. Не съдържа аромати, което означава по-малко дразнещи съставки и добавки – просто е по-естествен за здравето. Препоръчвам го! (:
За мен е чудесен универсален крем (за тяло), но сега го използвам предимно за ръце и нокти, които са склонни да са сухи.
Никога не съм използвала по-добър крем. Той е идеален за суха, раздразнена и кожа без бариери. Вече не използвам нищо друго, защото е най-добрият.
Хидратира добре, попива бързо, но няма парфюм, така че не ми е приятно да го използвам.
Всяка зима се боря със суха кожа на краката си. Примирих се с факта, че никога няма да имам хидратирана кожа през зимата. След като си купих този крем, наистина виждам разликата. Кожата ми е мека и хидратирана и тази хидратация всъщност трае до следващия душ и хидратиращ крем. Препоръки!
Има много кремообразна текстура, но попива прекрасно, особено след киселинен скраб за тяло, хидратира дълго време, изглажда, няма раздразнения и има приятен, мек аромат.
Мега хидратация за суха кожа на краката и тялото. Напълно страхотно. Винаги съм имала бели сухи люспи и тук вечерно нанасяне дори и сутрин ме овлажнява страхотно.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.