Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 53
Добър тоник с малко по-гъста текстура в сравнение с други, които съм пробвала. Тъй като имам суха кожа, това е голям плюс за мен. Попива бързо, не е лепкав след нанасяне и кожата е видимо по-хидратирана. В моя случай, той се оказа добра основа за лек грим.
Много хубав тоник. Добре хидратира и успокоява кожата. Ще го взема отново.
Бях наистина впечатлена от тоника SKIN1004 Centella Madagascar! Много е нежен и лек към кожата, попива бързо и веднага дава усещане за хидратация и свежест. Кожата ми е мека, успокоена и изглежда много по-здрава след това. Особено ми харесва, че не дразни лицето и перфектно подготвя кожата за останалата част от рутинната грижа за кожата. Определено продукт, който бих купила отново!
Трябва да го имате! Не знам как да нарека суперсилата му, но след като го използвам, кожата ми се чувства мека, подхранена и гладка. Фантастичен е сутрин, перфектен е под грим. След първата употреба усетих облекчение и успокояващо усещане на лицето си.
Не знам какво съм правила без този град преди. За моята чувствителна кожа с купероза е просто страхотен.
Есенцията е без аромат, попива бързо, освежава и хидратира кожата. Огромно предимство е по-гъстата ѝ текстура, която позволява продуктът да се нанася директно върху лицето без памучен тампон, което го прави по-ефективен.
Тази тоник-есенция е страхотно нещо! Използвам я от половин година и мога само да я препоръчам! Приятна е и ефикасна!
Откакто започнах да го използвам, кожата ми стана невероятна. Тънко и леко е, попива бързо и хидратира много добре. Не прави кожата ми лепкава. Наистина мога да го препоръчам!
Нямах нито лош, нито добър опит с този тоник. Просто не забелязах нищо особено. Текстурата е малко по-гъста от обикновените тоници, така че му е нужно малко повече време, за да проникне напълно в кожата. Въпреки това, не е лепкав или мазен, което винаги е добър момент! Но лично аз няма да купя отново.
Най-добрият есенциален тоник, който някога съм използвала. По-гъст е от обикновените тоници, така че ми дава невероятно усещане за комфорт и хидратация само след едно нанасяне. Наистина помогна да възстановя комфорта на кожата си, когато се чувстваше суха. Въпреки богатата си формула, не утежнява комбинираната ми кожа. Кожата ми е мека и подготвена за следващите стъпки в рутинната ми грижа за кожата. Много ефективен продукт!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.