Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 28
Имам чувствителна кожа, склонна към зачервяване, и използвам серума Centella Blue от последните две седмици. Досега кожата ми е добре хидратирана и изглежда видимо по-сияйна. Също така много харесвам текстурата, тъй като не е твърде водниста, което я прави много по-лесна за равномерно нанасяне.
Тествала съм много серуми за лице, но повечето от тях не дадоха очакваните от мен резултати. Серумът Skin1004 се оказа изключителен. Не е лепкав, не запушва порите и попива бързо. Имам чувствителна, склонна към раздразнения и суха кожа, затова исках продукт, който да работи по много начини. Този серум отговори на очакванията ми – ефективно хидратира, успокоява и не предизвиква раздразнения. Горещо го препоръчвам. Използвам и богат крем от същата марка през нощта, а сутрин слънцезащитен крем. Тази марка е моят номер едно.
Използвала съм много продукти на тази компания и ми харесват, но този серум е безполезен за мен. Текстурата е толкова гъста, че е почти невъзможно да се изстиска от пипетата, което е дразнещо. Може би би било по-добре с по-голяма бутилка, но се съмнявам. В сравнение с други серуми, той също не попива толкова добре в кожата.
В началото си помислих, че е просто обикновен серум, който няма да направи много, но е истина. Когато не го използвам дълго време, виждам, че кожата ми е лишена от съдържание, толкова е опъната, безжизнена.
Доста съм доволна от серума, само че помпата не работи най-добре, много гел остава в бутилката.
Използвам го предимно през нощта, лек крем, който попива добре и не оставя мазен завършек.
Самият продукт е приятен, охлаждащ. Не мисля, че е за суха кожа. Не е хидратираща бомба, но помогна на моята комбинирана и леко дехидратирана кожа. Но това, което не разбирам, е че е АБСОЛЮТНО УЖАСНА КАПКА. Продуктът е с леко гелообразна консистенция и не можеш наистина да го загребеш. Изисква се много нерви и грижа, за да се вземе поне малко от продукта и не мисля, че дори ще взема по-голямата част от него. Не разбирам как може да е на промоция.
Подходящ е за моята комбинирана кожа за лятото. Не усетих някаква особена хидратация. Изсушава малко. Точно това, от което имам нужда за лятото. Но бързо свърши. Взех бурканче от 30 мл.
Серумът се абсорбира бързо, не утежнява кожата и не оставя неприятно усещане по лицето. Използвам го от кратко време, но кожата ми изглежда по-добре от преди. Много по-хидратирана е.
Чудесен за нормална кожа. Лек е и воден.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.