Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 87
Много лесен за нанасяне и бързо попиващ крем за лице. Харесва ми и ароматът, оставя кожата ми кадифено мека сутрин.
Продуктът ме изненада приятно с деликатния си аромат. Хората, които не харесват прекалено парфюмирани кремове, определено ще оценят това. Съставът е гладък, нещо средно между гел и мляко. Ако сложите капка върху кожата си, тя постепенно започва да попива. Оставя много лек, приятен завършек върху кожата. Единственото, което ме притесни, беше, че не видях екстремна промяна след употреба, беше толкова приятен хидратиращ крем, който не вреди, но и не изненадва :-) много практична опаковка, харесва ми, че не е в чашка, където трябва да използвате пръсти, а просто го изстисквате от тубичката.
Лек дневен крем, идеален за мазна и проблемна кожа. Приятен аромат и комфорт през целия ден, без мазен филм върху лицето. Икономичен за употреба.
Страхотен крем, използвам го вечер, хидратира чудесно, като цяло е много добър за моята комбинирана кожа с акне, не съжалявам за покупката, ще го купя отново, но в по-голяма опаковка.
Не е минала и седмица, откакто започнах да използвам този крем, а вече забелязвам голяма разлика в кожата си... Не знам дали е матов, но кожата ми вече няма този лъскав/мазен вид в Т-зоната на лицето ми и въпреки чувствителната кожа, не съм имала никаква негативна реакция към продукта... Горещо го препоръчвам!!
Получих го като подарък с поръчката си. Чувствителната ми кожа много го хареса. Препоръчвам го, това е още един прекрасен продукт на SKIN 1004.
Кремът много ми харесва, не оставя мазен слой, прави разлика на сухата ми кожа още след първото използване.
Това е страхотен крем, използвам го от месец, хидратира чудесно, не утежнява, като цяло е много добър за моята комбинирана кожа.
Кожата ми, която е склонна към сухота, просто го попи с удоволствие. Придава блясък, омекотява и хидратира. Текстурата е лека, перфектна за лятото.
Страхотно!!!! Хубав хидратиращ крем!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.