Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове







Отзиви – 3
Кремът много ми хареса – много е лек, нежен и без аромат. Съдържа пептиди, което е огромен плюс. Разнася се лесно по лицето и оставя фин блясък.
Определено ще е подходящ за много хора, и на мен ми хареса в началото, но вероятно се отказах от него след 4 дни. Жалко е, защото текстурата е страхотна и не оставя мазен филм по кожата.
Един от най-добрите SPF-ове, които съм пробвала досега. Лек, приятен за кожата. Разнася се прекрасно, не оставя мазен ефект и не щипе никъде. (SPF-овете на други марки понякога ме щипят около очите, но този не). Определено го препоръчвам!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.