Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 6
Чудесен продукт, ползвам го сутрин преди слънцезащитния крем, лепкав, какъвто трябва да е, кожата ми го понася добре и го препоръчвам за хора 40+
Използвам го от няколко месеца. Лесен за нанасяне, прозрачен и хидратиращ продукт. Бих искала по-интензивна хидратация през зимата, но би трябвало да е перфектен през топлите месеци. Типът ми кожа е комбинирана, по-склонна към сухота през зимата.
Много съм доволна от тази есенция, без аромат е, попива бързо и подхранва кожата приятно. Консистенцията не е проблем за мен лично, след нанасяне подсушавам кожата си с потупване, есенцията попива прекрасно в кожата и продължавам да използвам серума и другите стъпки, препоръчвам да я пробвате, определено е чудесна помощ за по-зряла кожа.
Купих го като заместител на есенцията от охлюви на CSORX, която често използвам за подсилване на хидратацията си. Мисля, че Seoul 1988 е по-добър – мирише по-приятно (много по-приятно), по-малко лепкав е и изглежда по-хидратиращ. Като цяло, засега ще се придържам към него :)
Много хубава есенция. аз съм доволен
Продуктът е плътен, но лек върху кожата и попива бързо. Кожата е мека и хидратирана през целия ден.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.