Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Отзиви – 2
Кремът е с относително висок SPF фактор. След седмица употреба, засега не е запушил порите, но е невероятно бял - нанасянето на повече ви прави да изглеждате като призрак. Положителното е, че не се набръчква и изглежда доста добре под грим и по-фин грим като BB кремове. Вероятно няма да го купя отново, но ще го използвам, ако вече не запушва порите, което подозирам, че е възможно с такава тежка консистенция. Нанасянето на по-малко количество е повече от достатъчно.
Този слънцезащитен крем е перфектен! Усеща се много леко върху кожата и отнема малко време, за да попие напълно. Много съм доволна от текстурата!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.